BİÇERDÖVERLER

MF biçerdöverler: gerçek iş avantajları

"PowerFlow tablasından en son hassas tarım ekipmanlarına kadar biçerdöver teknolojisinin öncülerinden Massey Ferguson ürün yelpazesinde 176-647 hp arası modeller bulunuyor. Tüm mahsul ve koşullara uygun geleneksel sarsak, rotary ve hybrid tip ayırma sistemleri mevcuttur."

Massey Ferguson Biçerdöverler

Tüm mahsul ve koşullara uygun geleneksel sarsak, rotary ve hybrid ayırma sistemleri mevcuttur.

MF Biçerdöverler üç kritik özellik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır: verimlilik, görünürlük ve konfor. Kullanımı kolay ve son derece dayanıklı MF biçerdöverler, gelişmiş tahrik sistemleri ve gelişmiş izleme ve kontrol sistemleri ile son teknoloji harmanlama, ayırma ve temizleme araçlarıyla, hasadı tamamen yeni bir seviyeye taşır.

MF IDEAL - Ezber bozan biçerdöver

IDEAL, sizin için, en iyi kalitede daha fazla tahıl sunmak için endüstri lideri teknolojilerden yararlanıyor. 30 yıldan beri ilk kez bir biçerdöverin baştan bir “beyaz sayfa” açarak tasarımına dayanıyor ve daha önce üretilmiş bir makinenin geliştirilmesi ile değil, sizin gibi üreticilerin bize neye ihtiyaçları olduğunu iletmesi ve en titiz bazı müteahhitlerin test sonuçlarına ve bir hasat makineleri üreticisi tarafından şimdiye kadar başlatılan en kapsamlı denemelere dayanıyor.

MF Activa 176-218 HP

Olağanüstü ekonomi ve düşük işletme maliyetleri sağlayan çok yönlü MF Activa biçerdöverler, daha küçük ve orta ölçekli ekilebilir alanlara sahip çiftçileri ve müteahhitleri hedeflemektedir.

MF Activa S 243-306 HP

Olağanüstü ekonomi ve düşük işletme maliyetleri sağlayan çok yönlü MF Activa S biçerdöverler, daha küçük ve orta ölçekli ekilebilir alanlara sahip çiftçileri ve müteahhitleri hedeflemektedir.

MF Beta 306-360 HP

MF Beta biçerdöverler, zamanın önemli olduğu tarlalarda çalışmak için basit olan teknoloji ve fonksiyonel özelliklerin bir karışımıyla kolay ve pratik bir tasarım sunar.

Güç, Kapasite ve Teknoloji hizmetinizde

MF biçerdöverler ürün yelpazesini çalışırken görün

MF biçerdöverine olan ilginiz için kayıt oluşturun

Modeller

Model   Techno HP Kesme genişlikleri
MF ACTIVA   5 sarsak Konvansiyonel 176-218 6,6'ya kadar
MF ACTIVA S   5-6 sarsak Konvansiyonel 243-306 7,6'ya kadar
MF BETA   5-6 sarsak Konvansiyonel 306-360 7,7'ye kadar
MF IDEAL   Hybrid 451-647 12,2'ye kadar

Sanal Ziyaret

Sınıfının en iyisi Biçerdöverler

Dünya çapında saygın bir ürün yelpazesi

Yılın Makinesi

Massey Ferguson'dan IDEAL biçerdöver prestijli Yılın Makinesi unvanının yanı sıra, gıpta edilen Halk Oylaması Ödülünü de aldı.

Kayıt Oluştur
Masterclass demo

Massey Ferguson distribütörü Austro Diesel, MF IDEAL'i müşterilere tanıtıyor.

Kayıt Oluştur
2014 yılının makinesi

"Operatör konforunu ve kontrolünü iyileştirmenin yanı sıra, kapasite ve performansı arttırmak için bir dizi özellik ile MF Delta, tüm ihtiyaçlar ve bütçeler için güvenilirlik, dayanıklılık ve teknoloji arayanlar için yüksek iş çıkışına sahip biçerdöverler sunar. "

Kayıt Oluştur