Çayır biçme makinalari, Koşullandırıcılar, Ot Toplama ve Dağıtma Tırmıkları

Yenilikçi ve Verimli Çayır biçme makinalari, Koşullandırıcılar, Ot Toplama ve Dağıtma Tırmıkları

Massey Ferguson full-line traktörleri, yenilikçi, verimli, yüksek kaliteli, biçme makineleri, koşullandırıcılar, ot dağıtma ve toplama tırmıklarından oluşan yüksek kaliteli, sağlam ve enerji tasarruflu eksiksiz bir ekipman serisi de içerir.

MF Yem ve Hasat Makineleri

Yenilikçi ve Verimli

Massey Ferguson, yüksek kaliteli, sağlam ve enerji tasarruflu Biçme Makineleri, Koşullandırıcılar, Ot Toplama ve Dağıtma Tırmıkları da dahil olmak üzere eksiksiz bir ekipman ürün gamı sunmaktadır.

MF Biçme Makineleri ve Koşullandırıcıları

Yenilikçi ve Verimli Çayır Biçme Makineleri ve Koşullandırıcıları, küçük ve orta büyüklükteki çiftliklere kaliteden ve iş sonuçlarınıdan ödün vermeden sağlam ve ekonomik bir çözüm sunar.

MF Ot Dağıtma Tırmıkları

12 MF modeli 4,5 metreden 12,70 metreye kadar dağıtma genişlikleri sağlar. Her biri, tüm yem ve mahsul koşullarında uyumluluk için kolayca ayarlanabilen 15, 18 ve 20,5 derecelik dağıtma açıları sunar.

MF Ot Toplama Tırmıkları

Mükemmel ot toplama kalitesi, kolay kullanımı ve dayanıklı tasarımı gibi nitelikleri size bir Massey Ferguson tek rotorlu tırmık satın almak için iyi bir neden sunar.

MF yem ve Hasat Makineleri

MF Yem ve Hasat çözümleri, boyut, kapasite ve verimlilikteki yenilikleriyle biçme makinelerinden, ot toplama ve ot dağıtma tırmıklarına kadar çeşitlilik gösterir.

MF Yem ve Hasat Çözümleri ilave bilgisi için kaydolun

Sanal Ziyaret

MF yem-hasat makineleri traktörünüz için mükemmel bir eklentir

İhtiyacınıza uygun MF traktörü seçin

MF 8S Üstün Yenilikçi Traktör

MF 8S Traktör, en çok ihtiyacınız olduğu anda daha büyük ve daha geniş ekipmanlara güç sağlayan saf kas ve rafine gücün bir kombinasyonudur.

Kayıt Oluştur
MF 4700 Serisi

75 hp'den 100 hp'ye kadar zorlu sektörler için özel olarak geliştirilmiş üç modeli ile Massey Ferguson MF 4700 Serisi, yeni nesil standart tarım traktörleridir.

Kayıt Oluştur
Massey Ferguson'dan S Effect

95 - 400 hp arası yeni Massey Ferguson "S Effect" traktörler ekstra verimlilik, konfor, güvenlik ve stil sunar.

Kayıt Oluştur