MF Always Running

SINIFIN EN İYİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ

MF, traktörlerinize servis verilirken veya tamir edilirken çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için en az kesintiyle çalışmaya devam edebilmeniz için geçici bir ikame yedek traktör sağlar.

MF Always Running, İkame Yedek Filonuz

100-400 hp arası yedek ikame traktör serisi

Massey Ferguson müşterileri, bakım veya onarım gerektiğinde çalışmaya devam etmek ve işlerini sürdürmek için yedek bir makine isteyebilir. Bu program bölge ve ülkelere göre değişiklik göstermektedir.

İşleriniz durmuyor

Massey Ferguson olarak müşterilerimizin işleri bitene kadar duramayacağını biliyoruz ve MF Always Running programı, bakım veya onarım ihtiyacının işlerinizi durdurmayacağını garanti ediyor.

Faydaları

Müşteri hizmetleri ve memnuniyeti her zaman Massey Ferguson’un başarısının anahtarı olmuştur ve 'MF Always Running' ile yeni standartlar gelmekte. Bu ikame filo bir yaşından küçük olan ve özellikle hayvancılık, karma tarım ve tarla tarımı için yüksek bir spesifikasyona sahip traktörlerden oluşturulacaktır. MF Always Running programı ile Massey Ferguson müşterileri işlerini kesintisiz olarak yapabilecektir.

MF Always Running programı ile ilgili olarak yeniden iletişim kurmak istiyorum

MF Ürünleri

MF 8S, üst düzey ve yenilikçi traktör

Sağlam, güvenilir ve erişilebilir en can alıcı ve yenilikçi traktörü keşfedin. MF 8S, pazarın en düşük işletme maliyetini sunar.

Kayıt Oluştur
MF 8700 S

Yeni MF 8700 S Serisi gerçek bir yüksek beygir gücünde kahramandır. Düşük bakım süreleri, ilham veren tasarım ve yadsınamaz şekilde güç ve tork arayan müşterilere yönelik MF 8700 S, hassas mühendisliği optimum verimlilikle birleştirir.

Kayıt Oluştur
...
Massey Ferguson'unuzu Finanse Edin

AGCO Finans, gerçek bir gönül rahatlığı için, nakit akışınız ile eşleşen geri ödeme koşulları ile birlikte cazip sabit oranlar sunar.

Kayıt Oluştur