MF Care

İşletmenizi koruyun

Birinci sınıf satış sonrası destek sunabilmek için bilgi, deneyim ve altyapıya sahibiz.

MF Care

BYatırımınızı korumanın en iyi yolu

Sektör lideri hizmet ve garanti sözleşmesi ile Massey Ferguson'daki yatırımınızı koruyun. Massey Ferguson satıcınızın MF Care hizmet çözümleri, makinenizden maksimum çalışma süresi ve performans sağlar.

MF Care - Servis ve Uzatılmış Garanti Sözleşmeleri

MF Care, Massey Ferguson makinenizi satın alma noktasında maliyetlerinizi sabitlemenin, makinenizin ticari ömür sonu değerini en üst düzeye çıkaracak optimum performans ve garantili verimlilik sağlamanın bir yoludur.

Kişiselleştirilmiş Hizmet

Kesin teklif, istenilen yıl, motor saati, makine özellikleri ve ihtiyaç duyulan koruma seviyesine göre müşteri gereksinimlerine istinaden ayarlanabilir.

MF Care gümüş

Bu servis paketi, yeni ve kullanılmış makineler için öngörülen tüm bakım çalışmalarını içerir. Profesyonel servis, uzman teknisyenler tarafından üreticinin önerdiği aralıklara ve kontrol listelerine göre gerçekleştirilir.

MF Care Gold

Uzatılmış garanti sözleşmeleri, onarım maliyetlerine (rutin aşınmalar hariç) karşı güvenlik sunar ve size son derece güven verir. Esnektirler, üç ilave seviye sunarlar ve birkaç yıla kadar kullanılabilirler.

MF Care hakkında iletişime geçilmek için formu dolduruyorum.

MF Ürünleri

MF, MF CARE kapsamında olan geniş yelpazede makineler sunmaktadır

MF S, En Üst Düzey

2020'nin en yenilikçi ve çiftçiler tarafından yine çiftçiler için tasarlanmış traktör.

Kayıt Oluştur
MF 8700 S, yüksek güçte kahraman

En son motor teknolojisi, en son motor emisyon düzenlemeleri ile salt performans sağlamak için kusursuz ve basit bir tasarıma sahip MF 8700 S Serisinin kalbinde yer alır.

Kayıt Oluştur
MF 4700, MF 5700, MF 6700: MF tarafından yeni standartlar

Dünyanın dört bir yanındaki son teknoloji fabrikalarda tasarlanan ve üretilen, verimli aktarma organları ve yüksek konfor seviyesi ile MF 4700, MF 5700 ve MF 6700 kesinlikle dünyanın yeni ağır hizmet tipi orta segment traktörleri olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kayıt Oluştur