MF Connect: Her zaman, her yerde %100 bağlı.

Makinenize her zaman, her yerde bağlı kalın

Değerli tarım ve makine verilerinizi, geliştirilmiş çalışma süresine ve verimliliğe dönüştürün

MF connect

Makinenize bağlı kalın ve bir hizmet dünyasına erişin

"MF connect, sizin ve bayinizin, filonuzu koordine etmenize, optimize etmenize ve sorunsuz bir şekilde sisteme bağlamanıza, bakımları daha iyi yönetmenize ve arazideki makinelerinizi uzaktan izlemenize olanak tanır. MF Connect filo izleme sistemi, müşterilerin Massey Ferguson tarafından üretilen ekipmanların yanı sıra, uygun şekilde donatılmış diğer marka araçlar da dahil olmak üzere tüm filolarını yakından takip etmelerini sağlar."

Agrirouter: evrensel veri değişim platformu

Bu evrensel veri değişim platformu, bayiye veya üreticiye bakılmaksızın makine ve tarımsal yazılımları bağlamanızı sağlar. Ayrıca kiminle ve ne ölçüde veri alışverişi yapacağınızı da belirleyebilirsiniz. Agrirouter, verilerinizin kontrolünü elinizde tutmanıza olanak tanıyan tarımın dijitalleşmesine yönelik biletinizdir.

MF Guide: Rehberlik ve dümenleme sistemi

Bu tamamen entegre rehberlik teknolojisi sistemi, yorgunluğu azaltmaya ve operasyonlar sırasında üst üste binmeleri en aza indirmeye yardımcı olur. Uydu navigasyonunu kullanmak, makinenizin tam olarak olması gereken yerde olmasını sağlar, böylece her geçişten en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Çiftlik Yönetimi Bilgi Yazılımı (FMIS) Bağlantıları

Farklı üreticilerin ve tedarikçilerin oluşan karma filonuz ve tarımsal yazılım ürünleri arasında veri alışverişi yapabilirsiniz. Kurulduktan sonra sistem otomatik olarak arka planda çalışmaya başlar, işlemleri basitleştirir ve karlılığı artırır.

Faydaları

Makineleriniz için daha fazla çalışma süresi, iyileştirilmiş maliyet tasarrufu ve daha yüksek bir kârlılıkta çalışmanız için gereken karar verme desteği.

Filo yönetim verimliliği geliştirme

MF Connect, özel modüle sahip diğer marka üreticilerinden olanlar da dahil olmak üzere tüm makine filonuzu izlemenizi sağlar.

Öngörülen bakım müşteri desteğini etkinleştirin

MF Connect, özel modüle sahip diğer marka üreticilerinden olanlar da dahil olmak üzere tüm makine filonuzu izlemenizi sağlar.

MF akıllı tarım çözümlerine hoş geldiniz!

Fuse, Massey Ferguson makinelerinizi birbirine bağlar ve veri seçimlerinize riayet ederken girdi maliyetlerini düşürmek, verim ve karlılığı artırmak için daha etkili kararlar alınmasını destekler.

Get it on Apple App Store Get it on Google Play

MF Connect hakkında iletişim kurulmasını istiyorum

MF İnovasyonu

Hassas ve Akıllı Tarım çözümleri

Çiftlik Yönetimi

En yeni çiftlik yönetimi çözümlerimizle makineleri izleyin, uygulamaları basit ve etkili bir şekilde çalıştırın, işlemleri daha yakından analiz edin ve her şeyden önce maliyetlerin kontrolünü elinizde tutun.

Kayıt Oluştur
MF Taskdoc Pro

Task Doc, bellek kartı ya da USB bağlantısı kullanmadan, görev dosyalarını makinenizle ofisiniz arasında kablosuz ve güvenli bir şekilde aktarır, zamandan ve gereksiz süreçlerden tasarruf etmenizi sağlar.

Kayıt Oluştur
MF Ag Command

Makine konumunu, geçmişini ve durumunu izleyip raporlayarak filo performansınızı optimize edin. AgCommand bu bilgileri masaüstü bilgisayarınızda, dizüstü bilgisayarınızda veya tablet bilgisayarınızda parmak uçlarınızda sunar.

Kayıt Oluştur