MF 8700 S - Yüksek beygir gücündeki kahraman

Yüksek beygir gücü kapasitesinde yeni bir çağ

Yeni MF 8700 S Serisi gerçek bir yüksek beygir gücü kahramanıdır. Düşük bakım süreleri, ilham veren tasarım, ödün vermeyen güç ve tork arayan müşterilere yönelik MF 8700 S, hassas mühendisliği optimum verimlilikle birleştirir.

Yarının performansı bugünden.

En son motor teknolojisine sahip MF 8700 S Serisinin kalbinde, en yeni motor emisyon düzenlemelerine uygun, üstün performans sağlamak için kusursuz ve basit bir tasarımıyla AGCO Power motorlar yer alır. Yüksek beygir gücünde bir Massey Ferguson traktörüne sahip olmaktan gelen huzur ve daha fazla verimlilik ile gönül rahatlığıyla daha fazlasını yapın.

Ana Özellikler

  • 270 - 405 HP

  • 6 Silindir 8,4 L AGCO Power Motor

  • 5.000 kg ön askı kapastesi

  • 12.000 kg arka askı kapasitesi

  • All-in-One Stage V Motor

  • Dyna-VT Şanzıman

MF Auto Guide opsiyonu mevcuttur

Satış sonrası kurulum olarak da kullanılabilen tam özellikli bir eller serbest sistem. MF Autoguide, ultra hassas doğruluk sağlayabilir ve tarım faaliyetlerinizin verimliliğini arttırır.

İlginizi belirtmek ve size ulaşılması için Formu doldurun!

Sanal Ziyaret

MF 8700 S

Beygir Gücü kahramanı iş başında

2015 Yılının Traktörü Finalisti, MF 8700 S

Akıllı tasarım, daha uzun çalışma günleri için daha büyük yakıt ve AdBlue tankları sunar. Yeni ağır hizmet tipi ön aks, toprak sıkıştırmasını azaltmak için çift tekerleklerin kolaylıkla üstesinden gelir. Akıllı mühendislik enerji, ekonomi ve ekolojiye odaklanmıştır.

Kayıt Oluştur
Datatronic Terminali

Massey Ferguson 8700 S Serisi traktörler için yeni Datatronic 5 entegre monitör, traktör fonksiyonları kullanımı, isobus, auto guide ve kamera kullanımı için tek başına bir teknoloji üssüdür.

Kayıt Oluştur
Dyna VT, İşinize odaklanın

Traktörü sürmek istediğiniz modu seçtikten sonra çalışmaya odaklanabilirsiniz. Sürüş modları otomatik olarak korunur ve daha sonra kullanılmak üzere kapatıldıktan sonra traktör belleğinde saklanır. Böylelikle düzenli mekik kullanımı gerektiren herhangi bir işlem çok daha az yorucudur.

Kayıt Oluştur